KODI Main - en to bs_ba translation catalogue (16 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
bs_ba: Zadani Džojstik

[ctx: Addon Description]
en: The default media center controller is based on the Xbox 360 controller.
bs_ba: Zadani džojstik za medijski centar je baziran na Xbox 360 džojstik.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
bs_ba: Zasluga za sliku: Wikipedia (wikipedia.org)

[ctx: #30005]
en: Start
bs_ba: Pokreni

[ctx: #30006]
en: Back
bs_ba: Nazad

[ctx: #30007]
en: Guide
bs_ba: Vodič

[ctx: #30008]
en: Left Stick
bs_ba: Lijevi Analog

[ctx: #30009]
en: Right Stick
bs_ba: Desni Analog

[ctx: #30010]
en: Up
bs_ba: Gore

[ctx: #30011]
en: Down
bs_ba: Dole

[ctx: #30012]
en: Right
bs_ba: Desno

[ctx: #30013]
en: Left
bs_ba: Lijevo

[ctx: #30014]
en: Left Shoulder
bs_ba: Lijevo Rame

[ctx: #30015]
en: Right Shoulder
bs_ba: Desno Rame

[ctx: #30016]
en: Left Trigger
bs_ba: Lijevi Okidač

[ctx: #30017]
en: Right Trigger
bs_ba: Desni Okidač
