KODI Main - en to cs_cz translation catalogue (15 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
cs_cz: Výchozí ovladač

[ctx: Addon Description]
en: The default media center controller is based on the Xbox 360 controller.
cs_cz: Výchozí ovladač multimediálního centra je založen na ovladači Xbox 360.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
cs_cz: Zásluhy obrázku: Wikipedie (wikipedia.org)

[ctx: #30006]
en: Back
cs_cz: Zpět

[ctx: #30007]
en: Guide
cs_cz: Program

[ctx: #30008]
en: Left Stick
cs_cz: Levá páčka

[ctx: #30009]
en: Right Stick
cs_cz: Pravá páčka

[ctx: #30010]
en: Up
cs_cz: Nahoru

[ctx: #30011]
en: Down
cs_cz: Dolů

[ctx: #30012]
en: Right
cs_cz: Vpravo

[ctx: #30013]
en: Left
cs_cz: Vlevo

[ctx: #30014]
en: Left Shoulder
cs_cz: Levé tlačítko

[ctx: #30015]
en: Right Shoulder
cs_cz: Pravé tlačítko

[ctx: #30016]
en: Left Trigger
cs_cz: Levá spoušť

[ctx: #30017]
en: Right Trigger
cs_cz: Pravá spoušť
