KODI Main - en to fa_ir translation catalogue (17 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
fa_ir: دستهٔ پیش‌گزیده

[ctx: Addon Description]
en: The default media center controller is based on the Xbox 360 controller.
fa_ir: دستهٔ پیش‌گزیدهٔ مرکز رسانه، بر پایهٔ دستهٔ اکس‌باکس ۳۶۰ است.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
fa_ir: اعتبار تصویر: ویکی‌پدیا (wikipedia.org)

[ctx: #30000]
en: Kodi
fa_ir: کودی

[ctx: #30005]
en: Start
fa_ir: آغاز

[ctx: #30006]
en: Back
fa_ir: بازگشت

[ctx: #30007]
en: Guide
fa_ir: راهنما

[ctx: #30008]
en: Left Stick
fa_ir: میلهٔ چپ

[ctx: #30009]
en: Right Stick
fa_ir: میلهٔ راست

[ctx: #30010]
en: Up
fa_ir: بالا

[ctx: #30011]
en: Down
fa_ir: پایین

[ctx: #30012]
en: Right
fa_ir: راست

[ctx: #30013]
en: Left
fa_ir: چپ

[ctx: #30014]
en: Left Shoulder
fa_ir: شانهٔ چپ

[ctx: #30015]
en: Right Shoulder
fa_ir: شانهٔ راست

[ctx: #30016]
en: Left Trigger
fa_ir: ماشهٔ چپ

[ctx: #30017]
en: Right Trigger
fa_ir: ماشهٔ راست
