KODI Main - en to hr_hr translation catalogue (16 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
hr_hr: Zadani upravljački uređaj

[ctx: Addon Description]
en: The default media center controller is based on the Xbox 360 controller.
hr_hr: Zadani upravljač medijskog centra temelji se na Xbox 360 upravljačkom uređaju.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
hr_hr: Izvor slike: Wikipedia (wikipedia.org)

[ctx: #30005]
en: Start
hr_hr: Pokreni

[ctx: #30006]
en: Back
hr_hr: Natrag

[ctx: #30007]
en: Guide
hr_hr: Vodič

[ctx: #30008]
en: Left Stick
hr_hr: Lijeva palica

[ctx: #30009]
en: Right Stick
hr_hr: Desna palica

[ctx: #30010]
en: Up
hr_hr: Gore

[ctx: #30011]
en: Down
hr_hr: Dolje

[ctx: #30012]
en: Right
hr_hr: Desno

[ctx: #30013]
en: Left
hr_hr: Lijevo

[ctx: #30014]
en: Left Shoulder
hr_hr: Lijevo rame

[ctx: #30015]
en: Right Shoulder
hr_hr: Desno rame

[ctx: #30016]
en: Left Trigger
hr_hr: Lijevi okidač

[ctx: #30017]
en: Right Trigger
hr_hr: Desni okidač
