XBMC Addons - en to et_ee translation catalogue (34 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Universal Scraper for Artists
et_ee: Universaalne esitajate kaabits

[ctx: Addon Description]
en: This scraper collects information from the following supported sites: TheAudioDb.com, MusicBrainz, last.fm, and allmusic.com, while grabs artwork from: fanart.tv, htbackdrops.com, last.fm and allmusic.com. It can be set field by field that from which site you want that specific information.[CR][CR]The initial search is always done on MusicBrainz. In case allmusic link is not added on the MusicBrainz site fields from allmusic.com cannot be fetched (very easy to add those missing links though).
et_ee: See kraabits kogub infot järgmistelt lehtedelt: TheAudioDb.com, MusicBrainz, last.fm ja allmusic.com, pilte: fanart.tv, htbackdrops.com, last.fm ja allmusic.com. Saad välja kaupa määrata, milliselt lehelt mis infot soovid.[CR][CR]Esmane otsing tehakse alati saidilt MusicBrainz. Kui MusicBrainz lehele pole allmusic linki lisatud, siis allmusic.com lehelt sisu hankida ei saa (puuduvaid linke saad ise lihtsalt lisada).

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
et_ee: Võimalda HTBackdrops.com esitaja fännikunst

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
et_ee: Võimalda allmusic.com esitaja pisipildid

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
et_ee: Võimalda last.fm esitaja pisipildid

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
et_ee: Võimalda HTBackdrops.com esitaja pisipildid

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
et_ee: Võimalda fanart.tv esitaja fännikunst

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
et_ee: Võimalda fanart.tv esitaja pisipildid

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
et_ee: Hangi esitaja elulugu

[ctx: #30007]
en: Artwork
et_ee: Kunst

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
et_ee: Hangi esitaja diskograafia allikast

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
et_ee: Hangi esitaja žanr allikast

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
et_ee: Hangi esitaja stiilid allikast

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
et_ee: Hangi esitaja eluiga allikast

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
et_ee: Hangi esitaja meeleolud allikast

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
et_ee: Hangi esitaja aktiivsed aastad allikast

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
et_ee:      Eelistatud keel

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
et_ee: Esitaja eluloo alternatiivne allikas

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
et_ee: Esitaja diskograafia alternatiivne allikas

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
et_ee: Esitaja žanri alternatiivne allikas

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
et_ee: Esitaja stiili alternatiivne allikas

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
et_ee: Esitaja eluea alternatiivne allikas

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
et_ee: Aternatiivsed allikad

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
et_ee: Hangi esitaja pisipildid allikast theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
et_ee: Võimalda esitaja fännipildid allikast theaudiodb.com

[ctx: #30024]
en: Fallback to Artist Moods from
et_ee: Esitaja meeleolude alternatiivne allikas

[ctx: #30025]
en: MB Mirror
et_ee: MB peegelserver

[ctx: #30026]
en: MusicBrainz Mirror
et_ee: MusicBrainz peegelserver

[ctx: #30027]
en: Enable Artist Clearlogo from fanart.tv
et_ee: Luba esitaja clearlogo allikast fanart.tv

[ctx: #30028]
en: Enable Artist Banner from fanart.tv
et_ee: Luba esitaja bänner allikast fanart.tv

[ctx: #30029]
en: Enable Artist Clearlogo from theaudiodb.com
et_ee: Võimalda esitaja clearlogo fännipildid allikast theaudiodb.com

[ctx: #30030]
en: Enable Artist Clearart from theaudiodb.com
et_ee: Võimalda esitaja clearart fännipildid allikast theaudiodb.com

[ctx: #30031]
en: Enable Artist Landscape from theaudiodb.com
et_ee: Võimalda esitaja lansdcape fännipildid allikast theaudiodb.com

[ctx: #30032]
en: Enable Artist Banner from theaudiodb.com
et_ee: Võimalda esitaja bännerid allikast theaudiodb.com
