XBMC Addons - en to hr_hr translation catalogue (34 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Universal Scraper for Artists
hr_hr: Univerzalni sakupljač informacija izvođača

[ctx: Addon Description]
en: This scraper collects information from the following supported sites: TheAudioDb.com, MusicBrainz, last.fm, and allmusic.com, while grabs artwork from: fanart.tv, htbackdrops.com, last.fm and allmusic.com. It can be set field by field that from which site you want that specific information.[CR][CR]The initial search is always done on MusicBrainz. In case allmusic link is not added on the MusicBrainz site fields from allmusic.com cannot be fetched (very easy to add those missing links though).
hr_hr: Ovaj sakupljač prikuplja informacije sa sljedećih podržanih stranica: TheAudioDb.com, MusicBrainz, last.fm i allmusic.com, dok preuzima omote filmova sa: fanart.tv, last.fm i allmusic.com. Može poredati popis stranica iz kojih želite sakupiti informacije jednu iza druge.[CR][CR]Pretraga uvijek započinje na MusicBrainzu. U slučaju da allmusic poveznica nije dodana na MusicBrainz stranicu, polja sa allmusic.com ne mogu se nabaviti (ali je vrlo jednostavno moguće dodati te nedostajuće poveznice).

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
hr_hr: Omogući slike omota izvođača s HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
hr_hr: Omogući minijature izvođača s allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
hr_hr: Omogući minijature izvođača s last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
hr_hr: Omogući minijature izvođača s HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
hr_hr: Omogući slike omota Izvođača s fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
hr_hr: Omogućite minijature izvođača s fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
hr_hr: Nabavi životopis izvođača s

[ctx: #30007]
en: Artwork
hr_hr: Slika omota

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
hr_hr: Nabavi diskografiju izvođača s

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
hr_hr: Nabavi žanrove izvođača s

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
hr_hr: Nabavi stilove izvođača s

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
hr_hr: Nabavi životni vijek izvođača s

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
hr_hr: Nabavi raspoloženje izvođača s

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
hr_hr: Nabavi aktivne godine izvođača s

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
hr_hr:      Željeni jezik

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
hr_hr: Zamijeni životopis izvođača s

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
hr_hr: Zamijeni diskografiju izvođača s

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
hr_hr: Zamijeni žanr izvođača s

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
hr_hr: Zamijeni stilove izvođača s

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
hr_hr: Zamijeni životni vijek izvođača s

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
hr_hr: Zamjene

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
hr_hr: Omogući minijature izvođača s theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
hr_hr: Omogući slike omota Izvođača s theaudiodb.com

[ctx: #30024]
en: Fallback to Artist Moods from
hr_hr: Zamijeni raspoloženje izvođača s

[ctx: #30025]
en: MB Mirror
hr_hr: MB zrcalni poslužitelj

[ctx: #30026]
en: MusicBrainz Mirror
hr_hr: MusicBrainz zrcalni poslužitelj

[ctx: #30027]
en: Enable Artist Clearlogo from fanart.tv
hr_hr: Omogući logotip bez pozadine izvođača s fanart.tv

[ctx: #30028]
en: Enable Artist Banner from fanart.tv
hr_hr: Omogući transparent izvođača s fanart.tv

[ctx: #30029]
en: Enable Artist Clearlogo from theaudiodb.com
hr_hr: Omogući logotip bez pozadine izvođača s theaudiodb.com

[ctx: #30030]
en: Enable Artist Clearart from theaudiodb.com
hr_hr: Omogući sliku bez pozadine izvođača s theaudiodb.com

[ctx: #30031]
en: Enable Artist Landscape from theaudiodb.com
hr_hr: Omogući pejzažnu sliku izvođača s theaudiodb.com

[ctx: #30032]
en: Enable Artist Banner from theaudiodb.com
hr_hr: Omogući transparent izvođača s theaudiodb.com
