XBMC Addons - en to sk translation catalogue (25 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Universal Scraper for Artists
sk: Univerzálny zdroj získavania dát pre umelcov

[ctx: Addon Description]
en: This scraper collects information from the following supported sites: TheAudioDb.com, MusicBrainz, last.fm, and allmusic.com, while grabs artwork from: fanart.tv, htbackdrops.com, last.fm and allmusic.com. It can be set field by field that from which site you want that specific information.[CR][CR]The initial search is always done on MusicBrainz. In case allmusic link is not added on the MusicBrainz site fields from allmusic.com cannot be fetched (very easy to add those missing links though).
sk: Tento zdroj získavania dát zbiera infomácie z nasledujúcich podporovaných stránok: TheAudioDb.com, MusicBrainz, last.fm a allmusic.com. Grafiku získava zo stránok: fanart.tv, htbackdrops.com, last.fm a allmusic.com. Je možné podrobne nastaviť, z ktorej stránky chcete získať konkrétne informácie.[CR][CR]Počiatočné hľadanie je vždy na stránke MusicBrainz. V prípade, že odkaz pre allmusic nie je pridaný na stránku MusicBrainz, nie je možné získať údaje zo stránky allmusic.com (je ale veľmi jednoduché tieto chýbajúce odkazy pridať).

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
sk: Povoliť Fanart interpretov zo stránky HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
sk: Povoliť náhľady interpretov zo stránky allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
sk: Povoliť náhľady interpretov zo stránky last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
sk: Povoliť náhľady interpretov zo stránky HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
sk: Povoliť Fanart interpretov zo stránky fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
sk: Povoliť náhľady interpretov zo stránky fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
sk: Získať životopis interpreta zo stránky

[ctx: #30007]
en: Artwork
sk: Umelecká grafika

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
sk: Získať diskografiu interpreta zo stránky

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
sk: Získať žánre interpreta zo stránky

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
sk: Získať štýly interpreta zo stránky

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
sk: Získať dĺžku života interpreta zo stránky

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
sk: Získať povahu interpreta zo stránky

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
sk: Získať údaje o rokoch aktívneho pôsobenia interpreta zo stránky

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
sk: Uprednostňovaný jazyk

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
sk: V prípade neúspechu načítať životopis autora zo stránky

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
sk: V prípade neúspechu načítať diskografiu autora zo stránky

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
sk: V prípade neúspechu načítať žánre autora zo stránky

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
sk: V prípade neúspechu načítať štýly autora zo stránky

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
sk: V prípade neúspechu načítať dĺžku života autora zo stránky

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
sk: Záložné zdroje informácií

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
sk: Povoliť získavanie náhľadov umelcov zo stránky theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
sk: Povoliť získavanie umeleckej grafiky zo stránky theaudiodb.com
