XBMC Addons - en to af_za translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
af_za: TMDB Fliek Skraper

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
af_za: themoviedb.org is 'n verniet en oop fliek databasis. Dit is totaal gebruiker gedryf deur mense soos jy. TMDB word huidiglik deur miljoene mense elke maand gebruik, en met hulle kragtige API word dit ook deur baie gewilde media sentrums soos Kodi gebruik om Fliek Metadata, Plakkate en Ondersteunerkuns te onttrek om die gebruiker se ondervinding te verryk.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
af_za: Verkies Voorskou van HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
af_za: Verkose Taal

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
af_za: Stel Voorskou in staat (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
af_za: Hou Oorspronklike Titel

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
af_za: Verkose Sertifiserings Land

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
af_za: Sertifikasie Voorvoegsel
