XBMC Addons - en to bg_bg translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
bg_bg: Сваля инф. за филми от TMDB

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
bg_bg: themoviedb.org е безплатна и отворена филмова база данни. Задвижва се изцяло от потребителите си, от хора като вас. Милиони хора по света всеки месец ползват TMDb. Благодарение на многофункционално API може да се ползва от най-различни и популярни медийни центрове като Kodi, които извличат метаданни, постери и фанарт за филми с цел за красивото оформяне на интерфейса.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
bg_bg: Предпочитай трейлърите от HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
bg_bg: Предпочитан език

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
bg_bg: Включи трейлърите от YouTube

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
bg_bg: Запазвай оригиналното заглавие

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
bg_bg: Категоризирай според стандарта в

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
bg_bg: Представка за категорията
