XBMC Addons - en to ca_es translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
ca_es: Arreplegador de pel·lícules TMDB

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
ca_es: themoviedb.org és una base de dades oberta i lliure. Es manté completament per usuaris, per gent com tu. TMDb s'utilitza actualment per milions de persones cada mes i amb la seva potent API també és utilitzada per molts centre media populas com l'Kodi per obtenir les meta-dades de pel·lícules, pósters i fanart per enriquir l'experiència d'usuari.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
ca_es: Prefereix trailers de HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
ca_es: Idioma perferit

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
ca_es: Habilita el tràiler (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
ca_es: Manté el títol original

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
ca_es: Païs de certificació preferit

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
ca_es: Prefix de Certificació
