XBMC Addons - en to el_gr translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
el_gr: Scraper Ταινιών του TMDb

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
el_gr: Το themoviedb.org είναι μία δωρεάν και ανοικτή βάση δεδομένων ταινιών. Διαχειρίζεται πλήρως από ανθρώπους σαν και εσάς. Το TMDb χρησιμοποιείται από εκατομμύρια ανθρώπους κάθε μήνα, και με το πανίσχυρο API τους, χρησιμοποιείται και από πολλά δημοφιλή κέντρα πολυμέσων όπως το Kodi για να λαμβάνουν μετα-δεδομένα Ταινιών, Αφίσες και Fanart για εμπλουτισμό της εμπειρίας του χρήστη.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
el_gr: Προτίμηση διαφημιστικών από HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
el_gr: Προτιμώμενη Γλώσσα

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
el_gr: Διαφημιστικά από YouTube

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
el_gr: Διατήρηση Πρωτότυπου Τίτλου

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
el_gr: Προτιμώμενη Χώρα για δείκτη Καταλληλότητας

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
el_gr: Πρόθεμα Καταλληλότητας
