XBMC Addons - en to gl_es translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
gl_es: Scraper de Filme de TMDB

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
gl_es: themoviedb.org é una base de datos sobre filmes libre e aberta, impulsada por xente coma ti. Na actualidade TMDb é usada por millóns de persoas todos os meses, e grazas ó seu potente API, usado por algúns dos centros multimedia máis populares como Kodi para obter a información dos filmes, Posters e Fanart e así mellorar a experiencia do usuario.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
gl_es: Preferir os Avances de HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
gl_es: Idioma Preferido

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
gl_es: Habilitar Avance (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
gl_es: Manter o Título Orixinal

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
gl_es: País de Certificación Preferido

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
gl_es: Prefixo da certficación
