XBMC Addons - en to he_il translation catalogue (7 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
he_il: TMDB סקרייפר סרטים

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
he_il: העדף קדימון מ-HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
he_il: שפה מועדפת

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
he_il: הפעל קדימון (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
he_il: שמור על כותרת מקורית

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
he_il: אישור מדינה מועדף

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
he_il: קידומת אישורי אבטחה
