XBMC Addons - en to hu_hu translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
hu_hu: TMDB filmadat leolvasó

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
hu_hu: A themoviedb.org egy ingyenes és nyílt filmadatbázis. Teljes egészében olyan felhasználók töltik fel, mint például Te. A TMDb-t havonta emberek milliói használják és a hatékony API-n keresztül számos népszerű média center is, mint például az Kodi a filmadatok, poszterek, fanartképek letöltésére.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
hu_hu: Filmelőzetesek inkább a HD-Trailers.net-ről

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
hu_hu: Preferált nyelv

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
hu_hu: Filmelőzetesek engedélyezése (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
hu_hu: Eredeti filmcím megtartása

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
hu_hu: Preferált korhatár-besorolás innen

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
hu_hu: Hitelesítési előtag
