XBMC Addons - en to lt_lt translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
lt_lt: TMDB filmų skreperis

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
lt_lt: themoviedb.org yra nemokama ir atvira filmų duomenų bazė. Ji palaikoma tokių pat vartotojų kaip ir jūs. TMDb šiuo metu naudojama milijonų žmonių kiekvieną mėnesį ir turi galingą API, o taip pat naudojama daugelio populiarių media centrų, tokių kaip Kodi, kad gautų filmų metaduomenis, plakatus ir Fanart, siekiant praturtinti vartotojo patirtį.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
lt_lt: Pirmenybė filmo anonsui iš HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
lt_lt: Pageidaujama kalba

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
lt_lt: Įjungti filmų anonsus (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
lt_lt: Išlaikyti originalų pavadinimą

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
lt_lt: Pageidaujama sertifikavimo šalis

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
lt_lt: Sertifikavimo prefiksas
