XBMC Addons - en to mk_mk translation catalogue (7 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
mk_mk: TMDB инфо за филмови

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
mk_mk: Активирај најава од HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
mk_mk: Посакуван јазик

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
mk_mk: Овозможи најава (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
mk_mk: Задржи оригинален назив

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
mk_mk: Преферирана цертификациона држава

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
mk_mk: Префикс на сертификација
