XBMC Addons - en to ms_my translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
ms_my: Pengikis Cakera TMDB

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
ms_my: themoviedb.org adalah pangkalan data cakera terbuka. Ia sepenuhnya dipacu oleh individu seperti anda. TMDb buat masa ini diguna oleh berjuta-juta individu setiap bulan dan dengan API hebat mereka, ia juga digunakan oleh banyak pusat media popular seperti Kodi untuk mendapatkan Data Meta, Poster, Seni Peminat Cereka untuk memperkayakan pengalaman pengguna.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
ms_my: Utamakan Treler dari

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
ms_my: Bahasa Digemari

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
ms_my: Benarkan Treler (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
ms_my: Kekalkan Tajuk Asal

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
ms_my: Negara Persijilan Dikehendaki

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
ms_my: Awalan Persijilan
