XBMC Addons - en to nb_no translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
nb_no: TMDB-skraper

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
nb_no: themoviedb.org er en fir og åpen filmdatabase. Den drives helt og fullt av mennesker som deg. TMDB brukes av millioner av mennesker hver måned og med sitt gode API, brukes den også av mange popluære mediasenterløsninger som Kodi for å hente metadata for filmer, plakater og fanart for å gi en bedre brukeropplevelse.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
nb_no: Foretrekk trailer fra HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
nb_no: Foretrukket språk

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
nb_no: Hent trailer (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
nb_no: Bruk originaltittel

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
nb_no: Foretrukket land for aldersgrenser

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
nb_no: Prefiks
