XBMC Addons - en to sk_sk translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
sk_sk: TheMovieDB filmový sťahovač

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
sk_sk: themoviedb.org je voľná a otvorená databáza filmov. Je výlučne vedená užívateľmi ako si ty. TMDb je každý mesiac používaná miliónmi ľudí, a vďaka svojmu výkonnému API je veľmi populárna medzi 'media centrami' ako Kodi pre sťahovanie filmových metadát, plagátov a fanartov pre obohatenie zážitkov.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
sk_sk: Uprednostniť upútavky zo stránky HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
sk_sk: Uprednostňovaný jazyk

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
sk_sk: Povoliť upútavky (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
sk_sk: Ponechať pôvodný názov

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
sk_sk: Uprednostňovaný pôvod hodnotenia prístupnosti pre mládež

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
sk_sk: Prefix Certifikácie
