XBMC Addons - en to sl_si translation catalogue (8 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Python TMDB Movie Scraper
sl_si: Ponudnik informacij o filmih TMDB

[ctx: Addon Description]
en: themoviedb.org is a free and open movie database. It's completely user driven by people like you. TMDb is currently used by millions of people every month and with their powerful API, it is also used by many popular media centers like Kodi to retrieve Movie Metadata, Posters and Fanart to enrich the user's experience.
sl_si: themoviedb.org je brezplačna in prosta baza filmov. Je v celoti ustvarjena s strani uporabnikov kot ste vi. TMDB uporablja miljone ljudi in z njihovo močno API, jo lahko uporabljate tudi v multimedijskih centrih kot Kodi, s tem prenesete informacije o filmih, plakate in ozadja ter s tem popestrite uporabniško izkušnjo.

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
sl_si: Napovedniki s HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
sl_si: Privzet jezik

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
sl_si: Vključi napovednike (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
sl_si: Ohrani naslov izvirnika

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
sl_si: Država za ocene o omejitvi predvajanja

[ctx: #30008]
en: Certification Prefix
sl_si: Predpona ocen o omejitvi predvajanja
