XBMC Addons - en to he_il translation catalogue (16 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferred language
he_il: שפה מועדפת

[ctx: #30001]
en: Preferred certification country
he_il: מדינת הסמכה מועדפת

[ctx: #30002]
en: Include certification prefix
he_il: הוספת קידומת הסמכה

[ctx: #30003]
en: Prefix
he_il: קידומת

[ctx: #30004]
en: Keep original title
he_il: להשאיר את הכותרת המקורית

[ctx: #30006]
en: Include country code with studio
he_il: לכלול את קוד המדינה עם הסטודיו

[ctx: #30101]
en: Client key (optional)
he_il: מפתח לקוח (רשות)

[ctx: #30103]
en: Enable poster
he_il: הפעלת כרזה

[ctx: #30200]
en: Advanced
he_il: מתקדם

[ctx: #30300]
en: Ratings
he_il: דירוגים

[ctx: #30301]
en: Default rating from
he_il: דירוגי בררת מחדל מ־

[ctx: #30302]
en: Also add IMDb ratings
he_il: הוספת דירוגים גם מ־IMDb

[ctx: #30303]
en: Also add Trakt.tv ratings
he_il: הוספת דירוגים גם מ־Trakt.tv

[ctx: #30304]
en: Also add TMDb ratings
he_il: הוספת דירוגים גם מ־TMDb

[ctx: #30305]
en: Enable Trailer
he_il: הפעלת קדימון

[ctx: #30306]
en: Addon Player
he_il: נגן כתוסף
