KODI Skins - en to af_za translation catalogue (37 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
af_za: Besigtig Opsies

[ctx: #31004]
en: Debug
af_za: Ontfout

[ctx: #31010]
en: N/A
af_za: N.V.T.

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
af_za: Stel verpersoonlikte byvoegsel knoppie in staat

[ctx: #31139]
en: Video decoder
af_za: Video dekodeerder

[ctx: #31140]
en: Pixel format
af_za: Pixel formaat

[ctx: #31244]
en: Playing
af_za: Speel

[ctx: #31250]
en: Current Selected
af_za: Huidiglik Geselekteer

[ctx: #31275]
en: Multi Image
af_za: Veelvuldige Prentjie

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
af_za: Plakkaat Toedraai

[ctx: #31284]
en: Single Image
af_za: Enkele Prentjie

[ctx: #31285]
en: List
af_za: Lys

[ctx: #31286]
en: Banner
af_za: Coverflow

[ctx: #31289]
en: Files
af_za: Lêers

[ctx: #31293]
en: Picture Grid
af_za: Prentjie Rooster

[ctx: #31334]
en: Trailers
af_za: Voorskoue

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
af_za: Lokale onderskrif beskikbaar

[ctx: #31423]
en: Author
af_za: Outeur

[ctx: #31438]
en: Recent
af_za: Onlangs

[ctx: #31441]
en: Hide
af_za: Versteek

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
af_za: Volskerm

[ctx: #31451]
en: Recommended
af_za: Aanbevole

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
af_za: Kortpaaie

[ctx: #31460]
en: Games
af_za: Speletjies

[ctx: #31468]
en: Services
af_za: Dienste

[ctx: #31469]
en: Appearance
af_za: Voorkoms

[ctx: #31601]
en: Live TV
af_za: Lewendige TV

[ctx: #31605]
en: Add Group
af_za: Voeg Groep by

[ctx: #31606]
en: Rename Group
af_za: Verander Groep naam

[ctx: #31607]
en: Delete Group
af_za: Wis Groep uit

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
af_za: Geskeduleerde Tyd

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
af_za: 36 Uur Voorspelling

[ctx: #31704]
en: Clouds
af_za: Wolke

[ctx: #31706]
en: Maximum
af_za: Maksimum

[ctx: #31709]
en: Precipitation
af_za: Presipitaat

[ctx: #31716]
en: Wallpaper
af_za: Muurpapier

[ctx: #31717]
en: Precip
af_za: Presip
