KODI Skins - en to ca_es translation catalogue (57 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
ca_es: Opcions de la vista

[ctx: #31004]
en: Debug
ca_es: Depuració

[ctx: #31009]
en: Browser
ca_es: Navegador

[ctx: #31010]
en: N/A
ca_es: N/D

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
ca_es: Amaga el fanart del fons

[ctx: #31054]
en: Logo
ca_es: Logotip

[ctx: #31139]
en: Video decoder
ca_es: Descodificador de vídeo

[ctx: #31140]
en: Pixel format
ca_es: Format del píxel

[ctx: #31183]
en: Viewtype
ca_es: Opcions de vista

[ctx: #31207]
en: Current
ca_es: Actual

[ctx: #31244]
en: Playing
ca_es: S'està reproduint

[ctx: #31250]
en: Current Selected
ca_es: Selecció actual

[ctx: #31271]
en: Favourite
ca_es: Preferit

[ctx: #31275]
en: Multi Image
ca_es: Multi-imatge

[ctx: #31277]
en: Item
ca_es: Element

[ctx: #31281]
en: Items
ca_es: Elements

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
ca_es: Tapa de cartell

[ctx: #31284]
en: Single Image
ca_es: Una imatge

[ctx: #31285]
en: List
ca_es: Llista

[ctx: #31286]
en: Banner
ca_es: Bàner

[ctx: #31289]
en: Files
ca_es: Fitxers

[ctx: #31291]
en: Landscape
ca_es: Horitzontal

[ctx: #31293]
en: Picture Grid
ca_es: Matriu d'Imatges

[ctx: #31334]
en: Trailers
ca_es: Tràilers

[ctx: #31336]
en: Enable Kiosk mode
ca_es: Activa el mode quiosc

[ctx: #31408]
en: Cinema Experience
ca_es: Cinema experiència

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
ca_es: Subtítol local disponible

[ctx: #31419]
en: Music Settings
ca_es: Ajusts de música

[ctx: #31420]
en: Video Settings
ca_es: Ajusts de vídeo

[ctx: #31423]
en: Author
ca_es: Autor

[ctx: #31427]
en: Next Episode
ca_es: Episodi Següent

[ctx: #31428]
en: TV Guide
ca_es: Guía TV

[ctx: #31441]
en: Hide
ca_es: Amaga

[ctx: #31444]
en: Auto Login
ca_es: Inicia la sessió automàticament

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
ca_es: Pantalla completa

[ctx: #31451]
en: Recommended
ca_es: Recomanat

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
ca_es: Dreceres

[ctx: #31460]
en: Games
ca_es: Jocs

[ctx: #31465]
en: Clean Library
ca_es: Neteja la biblioteca

[ctx: #31468]
en: Services
ca_es: Serveis

[ctx: #31469]
en: Appearance
ca_es: Aparença

[ctx: #31471]
en: Show Status
ca_es: Mostra Estat

[ctx: #31472]
en: Ended
ca_es: Finalitzat

[ctx: #31484]
en: Order
ca_es: Ordre

[ctx: #31601]
en: Live TV
ca_es: TV en directe

[ctx: #31605]
en: Add Group
ca_es: Afegeix un grup

[ctx: #31606]
en: Rename Group
ca_es: Canvia el nom del grup

[ctx: #31607]
en: Delete Group
ca_es: Elimina el grup

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
ca_es: Horari programat

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
ca_es: Predicció a 36 hores

[ctx: #31703]
en: Pressure
ca_es: Pressió

[ctx: #31704]
en: Clouds
ca_es: Núvols

[ctx: #31706]
en: Maximum
ca_es: Màxima

[ctx: #31708]
en: Moon Phase
ca_es: Fase lunar

[ctx: #31709]
en: Precipitation
ca_es: Precipitació

[ctx: #31715]
en: Icon
ca_es: Icona

[ctx: #31717]
en: Precip
ca_es: Precipitació
