KODI Skins - en to et_ee translation catalogue (48 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
et_ee: Vaate valikud

[ctx: #31004]
en: Debug
et_ee: Silu

[ctx: #31010]
en: N/A
et_ee: Puudub

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
et_ee: Peida fännipiltide taust

[ctx: #31133]
en: Mute
et_ee: Vaigista

[ctx: #31139]
en: Video decoder
et_ee: Videodekooder

[ctx: #31140]
en: Pixel format
et_ee: Piksli vorming

[ctx: #31207]
en: Current
et_ee: Käibiv

[ctx: #31244]
en: Playing
et_ee: Mängib

[ctx: #31250]
en: Current Selected
et_ee: Hetkel valitud

[ctx: #31271]
en: Favourite
et_ee: Lemmik

[ctx: #31275]
en: Multi Image
et_ee: Mitu pilti

[ctx: #31277]
en: Item
et_ee: Ühik

[ctx: #31281]
en: Items
et_ee: Nimetused

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
et_ee: Poster ääreni

[ctx: #31284]
en: Single Image
et_ee: Üksik pilt

[ctx: #31285]
en: List
et_ee: Nimekiri

[ctx: #31286]
en: Banner
et_ee: Bänner

[ctx: #31289]
en: Files
et_ee: Failid

[ctx: #31291]
en: Landscape
et_ee: Horisontaalpaigutus

[ctx: #31334]
en: Trailers
et_ee: Treilerid

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
et_ee: Kohaliku subtiitri võimalus

[ctx: #31414]
en: Gallery
et_ee: Galerii

[ctx: #31423]
en: Author
et_ee: Autor

[ctx: #31427]
en: Next Episode
et_ee: Järgmine episood

[ctx: #31428]
en: TV Guide
et_ee: Telekava

[ctx: #31438]
en: Recent
et_ee: Viimati

[ctx: #31441]
en: Hide
et_ee: Peida

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
et_ee: Täisekraan

[ctx: #31451]
en: Recommended
et_ee: Soovitatud

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
et_ee: Otseteed

[ctx: #31460]
en: Games
et_ee: Mängud

[ctx: #31468]
en: Services
et_ee: Teenused

[ctx: #31469]
en: Appearance
et_ee: Välisilme

[ctx: #31471]
en: Show Status
et_ee: Näita staatust

[ctx: #31472]
en: Ended
et_ee: Lõppenud

[ctx: #31601]
en: Live TV
et_ee: Otse TV

[ctx: #31605]
en: Add Group
et_ee: Lisa grupp

[ctx: #31606]
en: Rename Group
et_ee: Nimeta grupp ümber

[ctx: #31607]
en: Delete Group
et_ee: Kustuta grupp

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
et_ee: Plaanitud aeg

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
et_ee: 36 tunni prognoos

[ctx: #31703]
en: Pressure
et_ee: Rõhk

[ctx: #31704]
en: Clouds
et_ee: pilvitus

[ctx: #31706]
en: Maximum
et_ee: Maksimaalne

[ctx: #31709]
en: Precipitation
et_ee: Sadememäär

[ctx: #31715]
en: Icon
et_ee: Ikoon

[ctx: #31717]
en: Precip
et_ee: Sademed
