KODI Skins - en to hr_hr translation catalogue (50 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
hr_hr: Opcije Pregleda

[ctx: #31004]
en: Debug
hr_hr: Otklanjanje grešaka

[ctx: #31006]
en: Shorter delay before auto scrolling
hr_hr: Sakri

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
hr_hr: Sakrij Pozadina Fanarta

[ctx: #31138]
en: System Info
hr_hr: Informacije sustava

[ctx: #31139]
en: Video decoder
hr_hr: Video dekôder

[ctx: #31140]
en: Pixel format
hr_hr: Format piksela

[ctx: #31244]
en: Playing
hr_hr: Igra

[ctx: #31250]
en: Current Selected
hr_hr: Trenutno odabran

[ctx: #31271]
en: Favourite
hr_hr: Favorit

[ctx: #31275]
en: Multi Image
hr_hr: Više slika

[ctx: #31277]
en: Item
hr_hr: Stavka

[ctx: #31281]
en: Items
hr_hr: Stavke

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
hr_hr: Omot Postera

[ctx: #31284]
en: Single Image
hr_hr: Jedna slika

[ctx: #31285]
en: List
hr_hr: Popis

[ctx: #31286]
en: Banner
hr_hr: Transparenti

[ctx: #31289]
en: Files
hr_hr: Datoteke

[ctx: #31291]
en: Landscape
hr_hr: Pejzaž

[ctx: #31293]
en: Picture Grid
hr_hr: Poravnanje slike

[ctx: #31298]
en: Panel Square
hr_hr: Kvadratni panel

[ctx: #31334]
en: Trailers
hr_hr: Najave

[ctx: #31408]
en: Cinema Experience
hr_hr: Kino doživljaj

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
hr_hr: Lokalni podnaslovi dostupni

[ctx: #31423]
en: Author
hr_hr: Autor

[ctx: #31428]
en: TV Guide
hr_hr: TV Vodič

[ctx: #31438]
en: Recent
hr_hr: Nedavni

[ctx: #31441]
en: Hide
hr_hr: Sakrij

[ctx: #31444]
en: Auto Login
hr_hr: Automatska prijava

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
hr_hr: Cijeli zaslon

[ctx: #31451]
en: Recommended
hr_hr: Preporučeno

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
hr_hr: Prečaci

[ctx: #31460]
en: Games
hr_hr: Igre

[ctx: #31465]
en: Clean Library
hr_hr: Očisti zbirku

[ctx: #31468]
en: Services
hr_hr: Odaberi Servis

[ctx: #31469]
en: Appearance
hr_hr: Izgled

[ctx: #31472]
en: Ended
hr_hr: Završeno

[ctx: #31601]
en: Live TV
hr_hr: TV u živo

[ctx: #31605]
en: Add Group
hr_hr: Dodaj Grupu

[ctx: #31606]
en: Rename Group
hr_hr: Preimenuj Grupu

[ctx: #31607]
en: Delete Group
hr_hr: Obriši Grupu

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
hr_hr: Planirano Vrijeme

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
hr_hr: Prognoza za 36 sati

[ctx: #31703]
en: Pressure
hr_hr: Tlak

[ctx: #31704]
en: Clouds
hr_hr: Oblačno

[ctx: #31706]
en: Maximum
hr_hr: Najveća

[ctx: #31708]
en: Moon Phase
hr_hr: Mjesečeve mijene

[ctx: #31709]
en: Precipitation
hr_hr: Padaline

[ctx: #31715]
en: Icon
hr_hr: Ikona

[ctx: #31717]
en: Precip
hr_hr: Oborina
