KODI Skins - en to hy_AM translation catalogue (16 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
hy_AM: Տարբերակներ

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
hy_AM: Թաքցնել Ֆոնի fanart

[ctx: #31244]
en: Playing
hy_AM: Նվագարկում է

[ctx: #31250]
en: Current Selected
hy_AM: Ընթացիկ նշված

[ctx: #31281]
en: Items
hy_AM: Պիտույք

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
hy_AM: Աֆիշ

[ctx: #31285]
en: List
hy_AM: Ցանկ

[ctx: #31441]
en: Hide
hy_AM: Թաքցնել

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
hy_AM: Հղումներ

[ctx: #31601]
en: Live TV
hy_AM: TV հիմա

[ctx: #31605]
en: Add Group
hy_AM: Ավելացնել խումբ

[ctx: #31606]
en: Rename Group
hy_AM: Վերանվանել խումբը

[ctx: #31607]
en: Delete Group
hy_AM: Ջնջել խումբը

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
hy_AM: Նշված ժամանակահատված

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
hy_AM: 36-ժամյա տեսություն

[ctx: #31704]
en: Clouds
hy_AM: Ամպեր
