KODI Skins - en to lv_lv translation catalogue (32 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
lv_lv: Skata iespējas

[ctx: #31004]
en: Debug
lv_lv: Atkļūdo

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
lv_lv: Slēpt fona fanumākslu

[ctx: #31139]
en: Video decoder
lv_lv: Video dekoders

[ctx: #31140]
en: Pixel format
lv_lv: Pikseļu formāts

[ctx: #31244]
en: Playing
lv_lv: Atskaņo

[ctx: #31250]
en: Current Selected
lv_lv: Pašlaik izvēlētais

[ctx: #31281]
en: Items
lv_lv: Vienumi

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
lv_lv: Plakāta ietvars

[ctx: #31285]
en: List
lv_lv: Saraksts

[ctx: #31286]
en: Banner
lv_lv: Plakātu-karuselis

[ctx: #31289]
en: Files
lv_lv: Faili

[ctx: #31334]
en: Trailers
lv_lv: Rullīši

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
lv_lv: Pieejami lokālie subtitri

[ctx: #31423]
en: Author
lv_lv: Autors

[ctx: #31441]
en: Hide
lv_lv: Slēpt

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
lv_lv: Pilnekrāna režīms

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
lv_lv: Saīsnes

[ctx: #31460]
en: Games
lv_lv: Spēles

[ctx: #31468]
en: Services
lv_lv: Servisi

[ctx: #31469]
en: Appearance
lv_lv: Izskats

[ctx: #31601]
en: Live TV
lv_lv: Tiešraides TV

[ctx: #31605]
en: Add Group
lv_lv: Pievienot grupu

[ctx: #31606]
en: Rename Group
lv_lv: Pārsaukt grupu

[ctx: #31607]
en: Delete Group
lv_lv: Dzēst grupu

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
lv_lv: Ieplānotais laiks

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
lv_lv: 36 stundu prognoze

[ctx: #31703]
en: Pressure
lv_lv: Spiediens

[ctx: #31704]
en: Clouds
lv_lv: Mākoņi

[ctx: #31706]
en: Maximum
lv_lv: Maksimums

[ctx: #31709]
en: Precipitation
lv_lv: nokrišņu daudzums

[ctx: #31717]
en: Precip
lv_lv: Nokrišņi
