KODI Skins - en to mk_mk translation catalogue (30 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
mk_mk: Погледни опции

[ctx: #31004]
en: Debug
mk_mk: Дебаг

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
mk_mk: Сокриј позадина

[ctx: #31133]
en: Mute
mk_mk: Замолчи

[ctx: #31244]
en: Playing
mk_mk: Репродукција

[ctx: #31250]
en: Current Selected
mk_mk: Сегашен избор

[ctx: #31281]
en: Items
mk_mk: Ставки

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
mk_mk: Поредено

[ctx: #31285]
en: List
mk_mk: Список

[ctx: #31289]
en: Files
mk_mk: Датоте.

[ctx: #31334]
en: Trailers
mk_mk: Трејлер

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
mk_mk: Локален превод достапен

[ctx: #31423]
en: Author
mk_mk: Автор

[ctx: #31428]
en: TV Guide
mk_mk: ТВ Водич

[ctx: #31441]
en: Hide
mk_mk: Сокриј

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
mk_mk: Цел екран

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
mk_mk: Кратенки

[ctx: #31459]
en: Cancel Timer
mk_mk: Откажи одбројување

[ctx: #31460]
en: Games
mk_mk: Игри

[ctx: #31468]
en: Services
mk_mk: Избор на сервис

[ctx: #31469]
en: Appearance
mk_mk: Прикажување

[ctx: #31605]
en: Add Group
mk_mk: Додади група

[ctx: #31606]
en: Rename Group
mk_mk: Преимени група

[ctx: #31607]
en: Delete Group
mk_mk: Избриши група

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
mk_mk: Закажано време

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
mk_mk: 36 Часовна Прогноза

[ctx: #31703]
en: Pressure
mk_mk: Притисок

[ctx: #31704]
en: Clouds
mk_mk: облачно

[ctx: #31706]
en: Maximum
mk_mk: Максимум

[ctx: #31709]
en: Precipitation
mk_mk: Врнежи
