KODI Skins - en to nl_nl translation catalogue (218 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
nl_nl: Weergave-opties

[ctx: #31002]
en: Home Artwork
nl_nl: Illustaties beginscherm

[ctx: #31005]
en: Enable auto scrolling for text that does not fit on-screen
nl_nl: Plot scrollen voor teksten die niet op het scherm passen

[ctx: #31006]
en: Shorter delay before auto scrolling
nl_nl: Kortere wachttijd voor de autoscroll

[ctx: #31007]
en: ON
nl_nl: AAN

[ctx: #31009]
en: Browser
nl_nl: Verkenner

[ctx: #31012]
en: Increase Star Rating
nl_nl: Verhoog beoordeling

[ctx: #31013]
en: Select Weather icons
nl_nl: Selecteer Weer iconen

[ctx: #31014]
en: Select Weather fanart
nl_nl: Selecteer Weer fanart

[ctx: #31015]
en: Select Studio Logo icons
nl_nl: Selecteer studio logo iconen

[ctx: #31016]
en: Select Record Label icons
nl_nl: Selecteer opname label iconen

[ctx: #31017]
en: Select Language Flag icons
nl_nl: Selecteer taal flag iconen

[ctx: #31018]
en: Show User Rating instead of scraped Rating in Media Flag
nl_nl: Toon gebruikerswaardering in plaats van gezochte waardering in media vlag

[ctx: #31021]
en: Decrease Star Rating
nl_nl: Verlaag beoordeling

[ctx: #31024]
en: Icon Home layout
nl_nl: Beginschermindeling iconen

[ctx: #31025]
en: Horizontal Text Home layout
nl_nl: Horizontale tekst startmenu

[ctx: #31031]
en: Hide Movie Watched Status
nl_nl: Verberg bekeken-status speelfilm

[ctx: #31032]
en: Hide TV Watched Status
nl_nl: Verberg bekeken-status TV

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
nl_nl: Verberg fanart-achtergrond

[ctx: #31034]
en: Enable Dynamic Weather Artwork
nl_nl: Schakel Dynamisch Weer illustatie in

[ctx: #31035]
en: Show Clean Library SubMenu items
nl_nl: Verberg regisseurs

[ctx: #31036]
en: Hide Widgets until focused
nl_nl: Verberg widgets totdat gericht

[ctx: #31037]
en: Stretch background fanart to fit into viewable area
nl_nl: Rek achtergrond fanart uit totdat deze past in zichtbaar gebied

[ctx: #31056]
en: Enable Video/Album Art overlay
nl_nl: Activeer Video/Album art overlay

[ctx: #31057]
en: Enable Song Info text overlay
nl_nl: Verberg profielen

[ctx: #31060]
en: Show Recently Added Items
nl_nl: Toon recent toegevoegde items

[ctx: #31108]
en: Enable Debug Mode
nl_nl: Debugmodus

[ctx: #31109]
en: Enable Debug Grid
nl_nl: Debug grid

[ctx: #31118]
en: Filemanager
nl_nl: Bestandsbeheer

[ctx: #31125]
en: Hide Video Root
nl_nl: Verberg videoherkomst

[ctx: #31126]
en: Extra Artwork Downloader
nl_nl: Extra illustatie Downloader

[ctx: #31133]
en: Mute
nl_nl: Dempen

[ctx: #31136]
en: Video Info
nl_nl: Video informatie

[ctx: #31137]
en: Audio Info
nl_nl: Audio info

[ctx: #31138]
en: System Info
nl_nl: Systeem info

[ctx: #31139]
en: Video decoder
nl_nl: Videodecoder

[ctx: #31140]
en: Pixel format
nl_nl: Pixel formaat

[ctx: #31141]
en: Audio channels
nl_nl: Audiokanalen

[ctx: #31142]
en: CPU used
nl_nl: CPU gebruikt

[ctx: #31143]
en: Memory used
nl_nl: Geheugen in gebruik

[ctx: #31159]
en: ffx2
nl_nl: vooruitx2

[ctx: #31160]
en: ffx4
nl_nl: vooruitx4

[ctx: #31161]
en: ffx8
nl_nl: vooruitx8

[ctx: #31162]
en: ffx16
nl_nl: vooruitx16

[ctx: #31163]
en: ffx32
nl_nl: vooruitx32

[ctx: #31164]
en: rwx2
nl_nl: terugx2

[ctx: #31165]
en: rwx4
nl_nl: terugx4

[ctx: #31166]
en: rwx8
nl_nl: terugx8

[ctx: #31167]
en: rwx16
nl_nl: terugx16

[ctx: #31168]
en: rwx32
nl_nl: terugx32

[ctx: #31183]
en: Viewtype
nl_nl: Type weergave

[ctx: #31207]
en: Current
nl_nl: Huidig

[ctx: #31208]
en: Last Updated:
nl_nl: Laatste update:

[ctx: #31210]
en: Default Home layout
nl_nl: Standaard beginscherm indeling

[ctx: #31211]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
nl_nl: Configureer acties die kunnen worden gebruikt gedurende afspelen. configureer hoe media inhoud wordt afgespeeld

[ctx: #31212]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
nl_nl: Beheer jouw geïnstalleerde add-ons · Zoek naar en installeer add-ons van kodi.tv · Wijzig add-on instellingen

[ctx: #31213]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
nl_nl: Configureer scherm · Configureer audio · Configureer internet toegang · Configureer energiebesparing · Configureer logging

[ctx: #31216]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
nl_nl: Configureer skin · Configureer regio · Configureer beheer · Configureer schermbeveiliging · Configureer Beheerdersbeveiliging

[ctx: #31218]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
nl_nl: Configureer & beheer media deel diensten · Configureer & beheer de weer dienst

[ctx: #31220]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
nl_nl: Configureer TV Instellingen · Configureer volledig scherm info · Beheer EPG data instellingen

[ctx: #31221]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
nl_nl: Configureer Bibliotheek bronnen · Toon de media lijsten weergave inhoud · Configureer hoe bibliotheek lijsten worden genavigeerd

[ctx: #31244]
en: Playing
nl_nl: Spelen

[ctx: #31249]
en: System Music Files
nl_nl: Systeemmuziekbestanden

[ctx: #31250]
en: Current Selected
nl_nl: Huidige selectie

[ctx: #31251]
en: Current Playlist
nl_nl: Huidige afspeellijst

[ctx: #31270]
en: Enable Custom Button
nl_nl: Aangepaste knop inschakelen

[ctx: #31271]
en: Favourite
nl_nl: Favoriet

[ctx: #31275]
en: Multi Image
nl_nl: Meerdere afbeeldingen

[ctx: #31278]
en: Open Playlist
nl_nl: Open afspeellijst

[ctx: #31279]
en: Save Playlist
nl_nl: Afspeellijst opslaan

[ctx: #31280]
en: Close Playlist
nl_nl: Afspeellijst afsluiten

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
nl_nl: Post omvouwen

[ctx: #31283]
en: Poster Fixed
nl_nl: Poster gefixeerd

[ctx: #31284]
en: Single Image
nl_nl: Enkele afbeelding

[ctx: #31285]
en: List
nl_nl: LIJST

[ctx: #31286]
en: Banner
nl_nl: BANNER

[ctx: #31289]
en: Files
nl_nl: BESTANDEN

[ctx: #31291]
en: Landscape
nl_nl: LIGGEND

[ctx: #31293]
en: Picture Grid
nl_nl: GRID

[ctx: #31298]
en: Panel Square
nl_nl: VIERKANT PANEEL

[ctx: #31299]
en: Min
nl_nl: MIN

[ctx: #31313]
en: Movie Set
nl_nl: Speelfilmcollectie

[ctx: #31319]
en: Default Lyrics script
nl_nl: Klik om het standaard Lyricsscript te wijzigen

[ctx: #31322]
en: Show Media Totals
nl_nl: Toon mediatotalen

[ctx: #31324]
en: Home Options
nl_nl: Beginscherm opties

[ctx: #31325]
en: Image Resources
nl_nl: Afbeelding Bronnen

[ctx: #31328]
en: Show Random Items
nl_nl: Schakel willekeurige bestanden in (standaard Recent Toegevoegd)

[ctx: #31329]
en: Select item to set up:
nl_nl: Selecteer item om in te stellen:

[ctx: #31331]
en: Home Items
nl_nl: Beginscherm items

[ctx: #31332]
en: Enable Extra Fanart
nl_nl: Activeer Extra Fanart

[ctx: #31336]
en: Enable Kiosk mode
nl_nl: Schakel kioskmodus in

[ctx: #31337]
en: Disable destructive Shutdown items
nl_nl: SHOWCASE

[ctx: #31338]
en: Use simple Media Filter
nl_nl: Gebruik Een simpel Media Filter

[ctx: #31341]
en: View information for your computer on such items as your network, graphics, hardware and storage space available
nl_nl: Bekijk informatie van je computer over items als network, graphics, hardware en beschikbare opslagcapaciteit

[ctx: #31342]
en: Create and modify multiple user profiles for Kodi so that each member of your household can have their own video or music library
nl_nl: Creeer en wijzig meerdere profielen voor Kodi, zodat elk persoon zijn eigen video- of muziekbibliotheek kan beheren

[ctx: #31349]
en: Biographies are a sub-genre of the larger drama and epic film genres. These films depict the life of an important historical personage (or group) from the past or present era. They cross many genre types, since these films might showcase a western outlaw, a criminal, a musical composer, a religious figure, a war-time hero, an entertainer, an artist, an inventor or doctor, a politician or President, or an adventurer.
nl_nl: Biografieën zijn een sub-genre van de grotere drama en epische filmgenres. Deze films tonen het leven van een belangrijk historisch persoon (of groep) uit het verleden of huidige tijdperk. Ze doorkruisen vele genretypen. Mogelijk kunnen deze films een westerse uitkomst, een crimineel, een componist, een religieuze figuur, een oorlog-tijd held, een entertainer, een kunstenaar, een uitvinder of arts, een politicus of president, of een misschien een avonturier tonen.

[ctx: #31354]
en: This is a sub-genre of Musical. It includes filmed concerts by either a musical group of individual.
nl_nl: Dit is een Sub-genre van Musical. het omvat gefilmde concerten bij een musicalgroep of een individu.

[ctx: #31373]
en: Music genre films will incorporate a lot of music but it will not necessarily be the focal point of the film, thus differentiating it from a Musical.
nl_nl: Music genre films zal veel muziek bevatten maar zal niet altijd de focus van de film zijn, dit onderscheid het van een musical.

[ctx: #31374]
en: Musical/dance films are cinematic forms that emphasize full-scale scores or song and dance routines in a significant way (usually with a musical or dance performance integrated as part of the film narrative), or they are films that are centered on combinations of music, dance, song or choreography. Major subgenres include the musical comedy or the concert film.
nl_nl: Musical/dans films zijn filmische vormen dat zang en dans routines benadrukt op een significante manier (meestal met een musical of dansvoorstelling geïntegreerd als deel van het filmverhaal), of het zijn films die zijn gericht op een combinatie van muziek, dans, zang of choreografie. Belangrijke subgenres omvat de muzikale komedie of de concert film.

[ctx: #31397]
en: Epics include costume dramas, historical dramas, war films, medieval romps, or 'period pictures' that often cover a large expanse of time set against a vast, panoramic backdrop. Epics often share elements of the elaborate adventure films genre. Epics take an historical or imagined event, mythic, legendary, or heroic figure, and add an extravagant setting and lavish costumes, accompanied by grandeur and spectacle, dramatic scope, high production values, and a sweeping musical score.
nl_nl: Epics omvatten kostuumdrama's, historische drama's, oorlogsfilms, middeleeuwse ravotten, of 'periode foto's' die vaak betrekking hebben op een grote uitgestrektheid van de tijd tegen een grote, panoramische achtergrond. Epics delen vaak elementen van het uitgebreide Avonturen films genre. Epics nemen een ​​historische of ingebeelde gebeurtenis, mythische, legendarische of heldhaftige figuur, en voegt een extravagante omgeving en weelderige kostuums, vergezeld van grandeur en spektakel, dramatische omvang, hoge productie waarden, en een ingrijpende muzikale score.

[ctx: #31398]
en: Films that have no synchronized soundtrack and no spoken dialogue, until the dawn of the talkies in the late 1920s. Films without dialogue featured titles for dialogue segments, and often were accompanied by live music.
nl_nl: Fims die geen gesynchroniseerd soundtrack en geen gesproken dialoog hebben, tot de dageraad van de talkies in de late jaren 1920. Films zonder dialoog kenmerkte titels voor dialoog segmenten, en werden vaak begeleid door live muziek.

[ctx: #31399]
en: Lighter Background Fanart diffuse overlay
nl_nl: Lichtere achtergrond fanart diffuus overlay

[ctx: #31400]
en: Hide Current Temperature and Weather Conditions
nl_nl: Verberg huidige temperatuur- en weerscondities

[ctx: #31401]
en: Hide Clock
nl_nl: Verberg klok

[ctx: #31402]
en: Use Plot Summary in other views
nl_nl: Gebruik verhaallijn indien beschikbaar (Infoscherm toont wel volledige plot)

[ctx: #31403]
en: Hide Media Flags
nl_nl: Toon extra media flags in alle views (niet alleen het infoscherm)

[ctx: #31404]
en: Hide Rating and Studio Flags
nl_nl: Verberg videogenre beschrijving

[ctx: #31405]
en: Hide Movie Taglines
nl_nl: Verberg film Labelnamen

[ctx: #31406]
en: Fanart Views: Classic Frame
nl_nl: Gebruik Classic Frame in Fanart View (Standaard is Segmented)

[ctx: #31407]
en: *Press UP for full cast and photos*
nl_nl: *Druk UP voor volledige cast en foto's*

[ctx: #31408]
en: Cinema Experience
nl_nl: Cinema-ervaring

[ctx: #31410]
en: Prefer Landscape to Fanart (except background)
nl_nl: Voorkeur voor landschapsweergave bij fanart (behalve achtergrond)

[ctx: #31411]
en: *Press DOWN to exit*
nl_nl: *Druk DOWN om te sluiten*

[ctx: #31412]
en: *Press UP to select a profile*
nl_nl: *Druk UP voor kiezen profiel*

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
nl_nl: Lokale ondertitels beschikbaar

[ctx: #31414]
en: Gallery
nl_nl: Gallerij

[ctx: #31415]
en: Square
nl_nl: Vierkant

[ctx: #31418]
en: Hide all
nl_nl: Verberg alles

[ctx: #31419]
en: Music Settings
nl_nl: Muziekinstellingen

[ctx: #31420]
en: Video Settings
nl_nl: Videoinstellingen

[ctx: #31421]
en: Video OSD: Show ClearArt/Logo
nl_nl: Video OSD: Toon clearart/logo

[ctx: #31422]
en: Logo View: Show only one item at a time
nl_nl: Logo weergave: Toon enkel een item per keer

[ctx: #31423]
en: Author
nl_nl: Auteur

[ctx: #31424]
en: Poster & Fanart
nl_nl: Poster en Fanart

[ctx: #31425]
en: Video OSD: Show Thumbnail
nl_nl: Video OSD: Toon thumbnail

[ctx: #31426]
en: TV Show Next Aired Date display
nl_nl: TV aflevering volgende uitzending tonen

[ctx: #31427]
en: Next Episode
nl_nl: Volgende aflevering

[ctx: #31428]
en: TV Guide
nl_nl: TV Gids

[ctx: #31429]
en: Display Path in Info Dialog instead of Rating
nl_nl: Toon pad bij Info scherm i.p.v. waarderingscijfers

[ctx: #31430]
en: Poster Wrap Large
nl_nl: Post omvouwen groot

[ctx: #31431]
en: Click to reset Metropolis to defaults
nl_nl: Klik voor Metropolis standaardwaarden

[ctx: #31432]
en: Visualization Background: Ken Burns effect
nl_nl: Visualisering achtergrond: Ken Burns effect

[ctx: #31433]
en: Visualization Background: Fanart
nl_nl: Visuele achtergrond: Fanart

[ctx: #31434]
en: Visualization Background: Extra Fanart
nl_nl: Visuele achtergrond: Extra Fanart

[ctx: #31435]
en: Visualization Background: Artist Slideshow
nl_nl: Visuele achtergrond: Diashow artiesten

[ctx: #31436]
en: Use Slim Seekbar
nl_nl: Gebruik Kleine Zoekbalk

[ctx: #31437]
en: Enable TV Tunes script
nl_nl: Activeer TV Tunes script

[ctx: #31440]
en: View Types
nl_nl: Uiterlijk Types

[ctx: #31441]
en: Hide
nl_nl: Verberg

[ctx: #31444]
en: Auto Login
nl_nl: Automatisch inloggen

[ctx: #31445]
en: Picture Settings
nl_nl: Afbeeldingsinstellingen

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
nl_nl: Volledig scherm

[ctx: #31447]
en: Use Realistic Weather Icons
nl_nl: Gebruik realistische weericonen

[ctx: #31448]
en: Show Plot only in Info dialog
nl_nl: Toon plot alleen in infodialoog

[ctx: #31449]
en: Show Recommended Items
nl_nl: Toon aanbevolen items

[ctx: #31450]
en:  - changing the options below requires a restart -
nl_nl:  - aanpassen van opties hieronder vereist een herstart

[ctx: #31451]
en: Recommended
nl_nl: Aanbevolen

[ctx: #31452]
en: Visualization: Use Slim Info Overlay
nl_nl: Visualisaties: Gebruik Kleine Info Overlay

[ctx: #31453]
en: Show Date instead of Day of Week
nl_nl: Toon datum in plaats van dag of week

[ctx: #31454]
en: Visualization: Show player position and time in Info Overlay
nl_nl: Visualisatie: Toon spelerpositie en -tijd in infolaag

[ctx: #31455]
en: Visualization: Hide Clock and Temp in Info Overlay
nl_nl: Visualisatie: verberg klok en temperatuur in infolaag

[ctx: #31456]
en: - Override default link
nl_nl: - Vergeet standaardlink

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
nl_nl: Snelkoppelingen

[ctx: #31458]
en: Set Timer
nl_nl: Instellen timer

[ctx: #31459]
en: Cancel Timer
nl_nl: Afbreken timer

[ctx: #31460]
en: Games
nl_nl: Spellen

[ctx: #31461]
en: Games Tall
nl_nl: Spellen hoog

[ctx: #31462]
en: Games Square
nl_nl: Spellen vierkant

[ctx: #31463]
en: Games Wide
nl_nl: Spellen breed

[ctx: #31464]
en: Show Plot in Fullscreen Info
nl_nl: Toon plot in fullscreen info

[ctx: #31465]
en: Clean Library
nl_nl: Opschonen bibliotheek

[ctx: #31466]
en: Foreign is not technically a genre, but likely includes films with dialog in a tongue not native to the viewer.
nl_nl: Buitenlands is technisch gesproken geen genre, maar dit betreft vaak films met dialogen die niet in de moedertaal van de kijker zijn.

[ctx: #31467]
en: Holiday is a very broad genre, encompassing films that center around a certain holiday, such as Christmas, Halloween, Easter, etc.
nl_nl: Holiday is een breed genre, bevat films die een specifieke feestdag centraal stellen, zoals kerst, Pasen, etc.

[ctx: #31469]
en: Appearance
nl_nl: Uiterlijk

[ctx: #31470]
en: Prefer ClearLogo to ClearArt
nl_nl: Prefereer ClearLogo boven ClearArt

[ctx: #31471]
en: Show Status
nl_nl: Serie Status

[ctx: #31472]
en: Ended
nl_nl: Beëindigd

[ctx: #31473]
en: unmixed
nl_nl: onmixed

[ctx: #31474]
en: Use one button to toggle subtitles
nl_nl: Gebruik één knop om te schakelen tussen ondertitels

[ctx: #31475]
en: Default OSD button
nl_nl: Standaard OSD knop

[ctx: #31476]
en: OSD: Fade away when paused
nl_nl: OSD: vervaag weg wanneer gepauzeerd

[ctx: #31477]
en: - Fade delay
nl_nl: - Vervaag vertraging

[ctx: #31478]
en: Hide default submenu items
nl_nl: Verberg standaard Submenu Items

[ctx: #31479]
en: Poster Fixed Large
nl_nl: Poster vaste grote

[ctx: #31480]
en: Show IMDb Ranking Media Flag
nl_nl: Toon IMDb Ranking Media Flag

[ctx: #31481]
en: Show Votes instead of Top250 always
nl_nl: Toon altijd Stemmen in plaats van de Top250

[ctx: #31482]
en: Install
nl_nl: Installeren

[ctx: #31483]
en: Banner View: Number of rows
nl_nl: Banner vertoning: nummer van rijen

[ctx: #31484]
en: Order
nl_nl: Volgorde

[ctx: #31600]
en: Enable Live TV (PVR) support
nl_nl: Inschakelen televisie (PVR) support

[ctx: #31601]
en: Live TV
nl_nl: Televisie

[ctx: #31605]
en: Add Group
nl_nl: Groep toevoegen

[ctx: #31606]
en: Rename Group
nl_nl: Groep hernoemen

[ctx: #31607]
en: Delete Group
nl_nl: Groep verwijderen

[ctx: #31608]
en: Hidden Channels
nl_nl: Verborgen kanalen

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
nl_nl: Opname starttijd

[ctx: #31700]
en: 7 Day Forecast
nl_nl: 7 dagen voorspelling

[ctx: #31701]
en: 12 Hour Forecast
nl_nl: 12 uur voorspelling

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
nl_nl: 36 Uur Voorspelling

[ctx: #31703]
en: Pressure
nl_nl: Luchtdruk

[ctx: #31704]
en: Clouds
nl_nl: Wolken

[ctx: #31705]
en: Average
nl_nl: Gemiddeld

[ctx: #31707]
en: Minimum
nl_nl: minimum

[ctx: #31708]
en: Moon Phase
nl_nl: Maanfase

[ctx: #31709]
en: Precipitation
nl_nl: Neerslag

[ctx: #31710]
en: Use extended weather
nl_nl: Gebruik uitgebreide weersvoorspelling

[ctx: #31711]
en: Show weather forecast on home screen
nl_nl: Toon weersvooruitzichten op het startscherm

[ctx: #31712]
en: Crop Thumbnails in Music Video Gallery View
nl_nl: Verklein miniaturen in muziekvideogalerij weergave

[ctx: #31713]
en: Custom Home Shortcut
nl_nl: Aangepaste begin snelkoppeling

[ctx: #31714]
en: Label and Shortcut
nl_nl: Label en Snelkoppeling

[ctx: #31715]
en: Icon
nl_nl: Icoon

[ctx: #31716]
en: Wallpaper
nl_nl: Achtergrond

[ctx: #31717]
en: Precip
nl_nl: Neersl.

[ctx: #31718]
en: Home Furniture
nl_nl: Meubelen

[ctx: #31719]
en: Reset Home Furniture to defaults
nl_nl: Reset Meubelen naar standaard

[ctx: #31720]
en: Remove the shortcut.  This cannot be undone.
nl_nl: Verwijder de snelkoppeling. Dit kan niet ongedaan worden.

[ctx: #31721]
en: Move the shortcut up in vertical views or left in horizontal views.  In horizontal views the third menu item is in the center.
nl_nl: De snelkoppeling omhoog plaatsen in verticaal zicht of links in horizontaal zicht. In horizontaal zicht is het derde menu item in het midden.

[ctx: #31722]
en: Move the shortcut down in vertical views or right in horizontal views.  In horizontal views the third menu item is in the center.
nl_nl: Verplaats de snelkoppeling beneden in verticale weergaven of recht in horizontale weergaven. in horizontale weergaven het deerde menu bestand is in het midden.

[ctx: #31723]
en: Set action for the shortcut.  Choose from various preset selections.  For more control, you may manually enter a Custom action below.
nl_nl: Stel de actie in voor de snelkoppeling. kies van verschillende voorinstellingsselecties. Voor meer controle, mag je manueel een aangepaste actie invullen onder.

[ctx: #31724]
en: Set background image for the shortcut.
nl_nl: Achtergrond instellen voor de snelkoppeling.

[ctx: #31725]
en: Set label for the shortcut.  This is usually set automatically when selecting the shortcut, but it can be manually modified if you wish.
nl_nl: Stel het label in voor de snelkoppeling. dit is normaal gesproken automatisch bij het selecteren van de snelkoppeling, maar kan manueel worden aangepast als je dit wenst.

[ctx: #31726]
en: Select widget for the shortcut.  Widgets are built-in info scripts that perform various tasks or display useful menus. Some widgets have been set by default but can be changed or removed.
nl_nl: Selecteer de widget voor de snelkoppeling. widgets zijn ingebouwde info scripts die verschillende tangen uitvoeren of handige menu`s tonen. sommige widgets zijn standaard ingesteld maar kunnen worden veranderd of worden verwijderd.

[ctx: #31727]
en: Set a custom action for the shortcut.  This is used to override or edit the action taken by the shortcut.
nl_nl: Selecteer een aangepaste actie voor de snelkoppeling. dit wordt gebruikt om de actie de overschrijven of aan te passen die wordt genomen door de snelkoppeling.

[ctx: #31728]
en: Customize submenu for the shortcut.  Submenus can be populated with custom commands, shortcuts, and/or favorites.  The submenu editor will look and operate almost exactly like the main menu editor.
nl_nl: Aanpasbaar deelmenu voor de snelkoppeling. deelmenu`s kunnen worden gevuld met aangepaste commando`s, snelkoppelingen en/of favorieten. De deelmenu wijziger werkt en lijkt bijna gelijk op die van de hoofdmenu wijziger.

[ctx: #31729]
en: Close this window.  All changes made in the shortcut editor take effect instantly.
nl_nl: Sluit het venster. Alle gemaakte veranderingen in de shortcut editor worden doorgevoerd.

[ctx: #31730]
en: Create a new shortcut at the bottom of the list.
nl_nl: Maak een nieuwe snelkoppeling onderaan de lijst.

[ctx: #31731]
en: Reset ALL shortcuts back to default.  This will revert any changes to the main menu or submenus and cannot be undone.
nl_nl: Alle snelkoppelingen terugzetten als standaard. Dit draait alle veranderingen terug in het h
    hoofdmenu en kan niet ongedaan worden gemaakt.

[ctx: #31732]
en: Are you sure you really want to remove the Settings shortcut?
nl_nl: Weet je zeker dat je echt de instellingen snelkoppeling wilt verwijderen?
