KODI Skins - en to ro_ro translation catalogue (57 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
ro_ro: Opțiuni vizualizare

[ctx: #31004]
en: Debug
ro_ro: Depanare

[ctx: #31009]
en: Browser
ro_ro: Navigator

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
ro_ro: Ascunde fundal (Fanart)

[ctx: #31054]
en: Logo
ro_ro: Emblemă

[ctx: #31133]
en: Mute
ro_ro: Tăcut

[ctx: #31139]
en: Video decoder
ro_ro: Decodor video

[ctx: #31140]
en: Pixel format
ro_ro: Format pixeli

[ctx: #31143]
en: Memory used
ro_ro: Memorie folosita

[ctx: #31207]
en: Current
ro_ro: Curent

[ctx: #31244]
en: Playing
ro_ro: Redare

[ctx: #31250]
en: Current Selected
ro_ro: Selectat curent

[ctx: #31271]
en: Favourite
ro_ro: Favorite

[ctx: #31275]
en: Multi Image
ro_ro: Mai multe imagini

[ctx: #31277]
en: Item
ro_ro: Element

[ctx: #31281]
en: Items
ro_ro: Elemente

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
ro_ro: Afișe

[ctx: #31283]
en: Poster Fixed
ro_ro: Afiș fixat

[ctx: #31284]
en: Single Image
ro_ro: O singură imagine

[ctx: #31285]
en: List
ro_ro: Listă

[ctx: #31286]
en: Banner
ro_ro: Acoperire

[ctx: #31289]
en: Files
ro_ro: Fișiere

[ctx: #31291]
en: Landscape
ro_ro: Panoramă

[ctx: #31313]
en: Movie Set
ro_ro: Set de filme

[ctx: #31332]
en: Enable Extra Fanart
ro_ro: Activează decor extra

[ctx: #31334]
en: Trailers
ro_ro: Trailere

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
ro_ro: Există subtitrare locală

[ctx: #31414]
en: Gallery
ro_ro: Galerie

[ctx: #31419]
en: Music Settings
ro_ro: Stabiliri muzică

[ctx: #31420]
en: Video Settings
ro_ro: Stabiliri video

[ctx: #31423]
en: Author
ro_ro: Autor

[ctx: #31427]
en: Next Episode
ro_ro: Episodul următor

[ctx: #31428]
en: TV Guide
ro_ro: Ghid TV

[ctx: #31438]
en: Recent
ro_ro: Recente

[ctx: #31441]
en: Hide
ro_ro: Ascunde

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
ro_ro: Pe tot ecranul

[ctx: #31451]
en: Recommended
ro_ro: Recomandate

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
ro_ro: Scurtături

[ctx: #31459]
en: Cancel Timer
ro_ro: Renunță la cronometru

[ctx: #31460]
en: Games
ro_ro: Jocuri

[ctx: #31468]
en: Services
ro_ro: Servicii

[ctx: #31469]
en: Appearance
ro_ro: Aspect

[ctx: #31471]
en: Show Status
ro_ro: Arată stare

[ctx: #31472]
en: Ended
ro_ro: încheiat

[ctx: #31484]
en: Order
ro_ro: Ordine

[ctx: #31601]
en: Live TV
ro_ro: TV Live

[ctx: #31605]
en: Add Group
ro_ro: Adaugă Grup

[ctx: #31606]
en: Rename Group
ro_ro: Redenumește Grup

[ctx: #31607]
en: Delete Group
ro_ro: Șterge Grup

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
ro_ro: Timpul Programat

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
ro_ro: Previziune pe 36 de ore

[ctx: #31703]
en: Pressure
ro_ro: Presiune

[ctx: #31704]
en: Clouds
ro_ro: nori

[ctx: #31706]
en: Maximum
ro_ro: Maximă

[ctx: #31709]
en: Precipitation
ro_ro: Precipitație

[ctx: #31715]
en: Icon
ro_ro: Pictogramă

[ctx: #31716]
en: Wallpaper
ro_ro: Fundal
