KODI Skins - en to sk_sk translation catalogue (62 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
sk_sk: Možnosti zobrazenia

[ctx: #31004]
en: Debug
sk_sk: Ladenie

[ctx: #31010]
en: N/A
sk_sk: Nedostupný

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
sk_sk: Skryť Fanart na pozadí

[ctx: #31133]
en: Mute
sk_sk: Stlmiť

[ctx: #31136]
en: Video Info
sk_sk: Informácie o videu

[ctx: #31137]
en: Audio Info
sk_sk: Informácie o zvuku

[ctx: #31138]
en: System Info
sk_sk: Informácie o systéme

[ctx: #31139]
en: Video decoder
sk_sk: Dekóder videa

[ctx: #31140]
en: Pixel format
sk_sk: Formát pixelu

[ctx: #31141]
en: Audio channels
sk_sk: Zvukové kanály

[ctx: #31142]
en: CPU used
sk_sk: Využitie procesoru

[ctx: #31143]
en: Memory used
sk_sk: Využitie pamäti

[ctx: #31183]
en: Viewtype
sk_sk: Štýl zobrazenia

[ctx: #31207]
en: Current
sk_sk: Aktuálny

[ctx: #31244]
en: Playing
sk_sk: Prehráva sa

[ctx: #31250]
en: Current Selected
sk_sk: Aktuálne zvolené

[ctx: #31251]
en: Current Playlist
sk_sk: Aktuálny Playlist

[ctx: #31271]
en: Favourite
sk_sk: Obľúbené

[ctx: #31275]
en: Multi Image
sk_sk: Viac obrázkov

[ctx: #31279]
en: Save Playlist
sk_sk: Uložiť Playlist

[ctx: #31281]
en: Items
sk_sk: Položiek

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
sk_sk: Obaly

[ctx: #31284]
en: Single Image
sk_sk: Jeden obrázok

[ctx: #31285]
en: List
sk_sk: Zoznam

[ctx: #31286]
en: Banner
sk_sk: Transparent

[ctx: #31289]
en: Files
sk_sk: Súbory

[ctx: #31291]
en: Landscape
sk_sk: Na šírku

[ctx: #31293]
en: Picture Grid
sk_sk: Obrazová mriežka

[ctx: #31313]
en: Movie Set
sk_sk: Filmová sada

[ctx: #31332]
en: Enable Extra Fanart
sk_sk: Povoliť extra fanart

[ctx: #31334]
en: Trailers
sk_sk: Upútavky na film

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sk_sk: Sú k dispozícii lokálne titulky

[ctx: #31414]
en: Gallery
sk_sk: Galéria

[ctx: #31423]
en: Author
sk_sk: Autor

[ctx: #31427]
en: Next Episode
sk_sk: Ďalšia epizóda

[ctx: #31428]
en: TV Guide
sk_sk: Televízny program

[ctx: #31438]
en: Recent
sk_sk: Nedávné

[ctx: #31441]
en: Hide
sk_sk: Skryť

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
sk_sk: Celá obrazovka

[ctx: #31451]
en: Recommended
sk_sk: Odporúčané

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
sk_sk: Záložky

[ctx: #31460]
en: Games
sk_sk: Hry

[ctx: #31468]
en: Services
sk_sk: Servery

[ctx: #31469]
en: Appearance
sk_sk: Prostredie

[ctx: #31471]
en: Show Status
sk_sk: Zobraziť stav

[ctx: #31472]
en: Ended
sk_sk: Ukončené

[ctx: #31484]
en: Order
sk_sk: Poradie

[ctx: #31601]
en: Live TV
sk_sk: Živá TV

[ctx: #31605]
en: Add Group
sk_sk: Pridať skupinu

[ctx: #31606]
en: Rename Group
sk_sk: Premenovať skupinu

[ctx: #31607]
en: Delete Group
sk_sk: Vymazať skupinu

[ctx: #31608]
en: Hidden Channels
sk_sk: Skryté kanály

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
sk_sk: Naplánovaný čas

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
sk_sk: 36 Hodinová predpoveď

[ctx: #31703]
en: Pressure
sk_sk: Tlak

[ctx: #31704]
en: Clouds
sk_sk: oblačno

[ctx: #31706]
en: Maximum
sk_sk: Maximálny

[ctx: #31709]
en: Precipitation
sk_sk: Zrážky

[ctx: #31715]
en: Icon
sk_sk: Ikona

[ctx: #31716]
en: Wallpaper
sk_sk: Tapeta

[ctx: #31717]
en: Precip
sk_sk: Zrážky
