KODI Skins - en to sr_rs translation catalogue (33 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
sr_rs: Опције приказа

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
sr_rs: Сакриј позадинску занимљиву слику

[ctx: #31054]
en: Logo
sr_rs: Лого

[ctx: #31139]
en: Video decoder
sr_rs: Видео декодер

[ctx: #31140]
en: Pixel format
sr_rs: Облик приказа пиксела

[ctx: #31244]
en: Playing
sr_rs: Репродукција

[ctx: #31250]
en: Current Selected
sr_rs: Тренутно изабрано

[ctx: #31275]
en: Multi Image
sr_rs: Више слика

[ctx: #31281]
en: Items
sr_rs: Ставки

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
sr_rs: Поређано

[ctx: #31284]
en: Single Image
sr_rs: Једна слика

[ctx: #31285]
en: List
sr_rs: Списак

[ctx: #31286]
en: Banner
sr_rs: Прекривен

[ctx: #31289]
en: Files
sr_rs: Датотеке

[ctx: #31291]
en: Landscape
sr_rs: Хоризонтално

[ctx: #31298]
en: Panel Square
sr_rs: Панел Квадрат

[ctx: #31334]
en: Trailers
sr_rs: Најава

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sr_rs: Локални превод доступан

[ctx: #31423]
en: Author
sr_rs: Аутор

[ctx: #31441]
en: Hide
sr_rs: Сакриј

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
sr_rs: Пречице

[ctx: #31460]
en: Games
sr_rs: Игре

[ctx: #31468]
en: Services
sr_rs: Избор Сервиса

[ctx: #31469]
en: Appearance
sr_rs: Приказивање

[ctx: #31601]
en: Live TV
sr_rs: ТВ уживо

[ctx: #31605]
en: Add Group
sr_rs: Додај групу

[ctx: #31606]
en: Rename Group
sr_rs: Преименуј групу

[ctx: #31607]
en: Delete Group
sr_rs: Обриши групу

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
sr_rs: Прогноза за 36 часова

[ctx: #31703]
en: Pressure
sr_rs: Притисак

[ctx: #31704]
en: Clouds
sr_rs: облачно

[ctx: #31709]
en: Precipitation
sr_rs: Обилне падавине

[ctx: #31717]
en: Precip
sr_rs: Падавине
