XBMC Addons - en to af translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
af: Gebruik DVD Orde

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
af: Gebruik Absolute Ordening (Enkele Seisoen)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
af: Stel Ondersteunerkuns in staat

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
af: Verkies Plakkate

[ctx: #30004]
en: Language
af: Taal
