XBMC Addons - en to bg translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
bg: Ползвай последователността от DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
bg: Ползвай последователно номериране (един сезон)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
bg: Ползвай фанарт

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
bg: Предпочитай постерите

[ctx: #30004]
en: Language
bg: Език
