XBMC Addons - en to ca translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
ca: Utilitza l'ordre del DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
ca: Utilitza l'ordenament absolut (Temporada única)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
ca: Habilita el fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
ca: Dona preferència als pòsters

[ctx: #30004]
en: Language
ca: Idioma
