XBMC Addons - en to cs translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
cs: Použít řazení jako na DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
cs: Použít absolutní řazení (pro jednu sérii)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
cs: Povolit Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
cs: Upřednostňovat plagáty

[ctx: #30004]
en: Language
cs: Jazyk
