XBMC Addons - en to cy translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
cy: Defnyddio Trefn DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
cy: Defnyddio Trefnu Absoliwt (Un Tymor)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
cy: Galluogi Celf

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
cy: Cyfeirio Cofnodwyr

[ctx: #30004]
en: Language
cy: Iaith
