XBMC Addons - en to da translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
da: Brug DVD rækkefølge

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
da: Brug absolut rækkefølge (enkelt sæson)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
da: Aktiver Fankunst

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
da: Foretræk Plakater

[ctx: #30004]
en: Language
da: Sprog
