XBMC Addons - en to el translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
el: Χρήση Αρίθμησης DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
el: Χρήση Απόλυτης Αρίθμησης (Ένας Κύκλος)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
el: Ενεργοποίηση Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
el: Προτίμηση Αφισών

[ctx: #30004]
en: Language
el: Γλώσσα
