XBMC Addons - en to es_AR translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
es_AR: Usar Orden del DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
es_AR: Usar Orden Absoluto (Temporada Única)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
es_AR: Descargar Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
es_AR: Preferir Posters

[ctx: #30004]
en: Language
es_AR: Idioma
