XBMC Addons - en to et translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
et: Kasuta DVD järjestust

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
et: Kasuta absoluutset järjestust (Üks hooaeg)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
et: Võimalda fännikunst

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
et: Eelista postreid

[ctx: #30004]
en: Language
et: Keel
