XBMC Addons - en to fi translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
fi: Käytä DVD järjestystä

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
fi: Käytä absoluuttista järjestystä (yksi tuotantokausi)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
fi: Fanitaide käytössä

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
fi: Ensisijaisesti julisteet käytössä

[ctx: #30004]
en: Language
fi: Kieli
