XBMC Addons - en to gl translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
gl: Empregar Orde do DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
gl: Usar Orde Absoluto (Só unha tempada)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
gl: Activar Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
gl: Preferir Pósters

[ctx: #30004]
en: Language
gl: Idioma
