XBMC Addons - en to he translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
he: השתמש בסדר קבצי DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
he: השתמש בסידור מוחלט (עונה יחידה)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
he: אפשר פאנארט

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
he: העדף פוסטרים

[ctx: #30004]
en: Language
he: שפה
