XBMC Addons - en to hi translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
hi: डी भी डी ऑर्डर का प्रयोग .

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
hi: आब्सोल्यूट ऑर्डरिंग का प्रयोग करे (सिंगल सीज़न)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
hi: फ़ानर्ट को एनेबल करे

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
hi: पोस्टर्स को प्रिफर करे

[ctx: #30004]
en: Language
hi: बाशा
