XBMC Addons - en to hr translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
hr: Koristi DVD poredak

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
hr: Koristi potpuni poredak (Jedna sezona)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
hr: Omogući omote emisija

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
hr: Preferiraj plakate

[ctx: #30004]
en: Language
hr: Jezik
