XBMC Addons - en to hu translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
hu: DVD sorrend használata

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
hu: Abszolút sorrend használata (Egy évad esetén)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
hu: Fanartképek engedélyezése

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
hu: Poszterek előnyben részesítése

[ctx: #30004]
en: Language
hu: Nyelv
