XBMC Addons - en to id translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
id: Gunakan urutan DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
id: Gunakan urutan absolut (Satu Musim)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
id: Aktifkan Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
id: Utamakan Poster

[ctx: #30004]
en: Language
id: Bahasa
