XBMC Addons - en to is translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
is: Nota DVD Uppröðun

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
is: Nota ’Absolute Ordering' (Ein þáttaröð)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
is: Virkja Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
is: Nota Heldur Veggspjöld

[ctx: #30004]
en: Language
is: Tungumál
