XBMC Addons - en to it translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
it: Usa ordine DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
it: Usa ordine assoluto (stagione singola)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
it: Abilita Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
it: Preferisci Posters

[ctx: #30004]
en: Language
it: Lingua
